The world of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е РП форум за Пърси Джаксън. Направете си герой и се забавлявайте.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Убежището на Зои- Дара Кенър

Go down 
АвторСъобщение
Зои- Дара Кенър
Полубог
Полубог
Зои- Дара Кенър


Брой мнения : 12
Точки : 42
Join date : 05.09.2010

Убежището на Зои- Дара Кенър Empty
ПисанеЗаглавие: Убежището на Зои- Дара Кенър   Убежището на Зои- Дара Кенър I_icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 1:53 pm

Убежището на Зои- Дара Кенър Teen-room-decor-11



Стаята е семпла и удобна, каквато трябва на човек. Зои я харесва, защото може да се усамоти в нея когато поиска, а и има много място, което може да запълни със свои проекти.
Върнете се в началото Go down
Зои- Дара Кенър
Полубог
Полубог
Зои- Дара Кенър


Брой мнения : 12
Точки : 42
Join date : 05.09.2010

Убежището на Зои- Дара Кенър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убежището на Зои- Дара Кенър   Убежището на Зои- Дара Кенър I_icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 9:43 am

С Шарлин влязохме в стаята ми и тя възкликна изненадано.
- Браво, Кенър! Имаш страхотна стая. Не правя лесно комплименти, но това е страхотно!
- Остава само да си направя хубава библиотека достойна за Атина.- обадих се аз.
- Какво ще си вземеш за пътешествието? А винаги нося тая чанта със себе си.- каза Шарлин.
- Ами оръжията ми са с мен, остават някоко дрехи, книги, пари и храна.
- Аз ще помагам!- засмя се приятелката ми и двете започнахме да събираме моя багаж. Тя мълчеше, което бе странно. Сигурно се бе засегнала от въпроса ми за баща и'. Тя бе готина, макар и странна.
Щяхме да ходим на Олимп. Чак сега ми хрумна колко ще е опасно и интересно. Но щяхме да се справим, нищо, че се познавахме само от около час...
- Стига толкова!- казах аз сериозно.- Да тръгваме!
- Да, Зои. Напред към знанието и битките!- каза Май спокойно, после посочи вратата и двете излязохме.
Върнете се в началото Go down
 
Убежището на Зои- Дара Кенър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Gods :: Извън Ню Йорк :: Лагер " Нечистокръвен" :: Хижа за децата на Атина-
Идете на: